Kombinacja koloró Ferdynand

Mieszkasz dobrze, żyjesz dobrze

Środowisko klienta

Nagrania wideo

Domy w budowie

Kombinacja kolorów

„WDROŻONA NORMA JAKOŚCI ISO 9001”
Ekonomické stavby wdrożyły oraz certyfikowały międzynarodowym audytorem TUV normę jakości ISO 9001. Niniejsza norma daje naszym klientom gwarancję najwyższych możliwych usług. Co roku międzynarodowy audytor TUV sprawdza, czy niniejsza norma jest dotrzymywana.

 

Nowości

Nowy katalog ES

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy z drukarni nowy katalog, który zaczniemy do Państwa stopniowo wysyłać. Ze względu na dużą ilość zamówień może potrwać to kilka dni, prosimy więc o cierpliwość. Jeżeli nie otrzymają Państwo katalog w ciągu tygodnia, prosimy o kontakt. Wierzymy, że się nowy katalog spodoba. ES

więcej...

Nowy katalog

Szanowni Państwo, informujemy ze z powodu dużego zainteresowania katalogiem domów jednorodzinnych aktualnie drukujemy kolejne egzemplarze. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane do końca lipca. Dziękujemy za cierpliwość.

więcej...

Dominik 2

W naszej pracy lubimy eksperymentować. Na pierwszy rzut oka z nieciekawego domu możemy przy współpracy z projektantem stworzyć bardzo interesujące miejsce zamieszkania. Z wiejskiego domu Dominik 2 przygotowaliśmy luksusową miejską wilę, która zaciekawi Państwa nowoczesnym wyglądem.

więcej...

Kawiarnia - pytania

Prezes

Dzień dobry, chciałabym zapytać ci budujecie domy v Słowacja za gotówke. I jakim kosztem? Dziękuję bardzo i wszystkiego najlepszego. Monika

więcej...

Prace projektowe

Witam, posiadamy działkę 3500m kw. chcemy wybudować dom Obidowa http://dom.money.pl/projekty_domow/z-piwnica,projekt,obidowa,3628.html proszę o informację jaki był by koszt przy założeniu, że zamiast dachówki ceramicznej była by blachodachówka. Czy istniej możliwość skredytowania budowy jeśli tak to jaki byłby średni koszt raty?

więcej...

Finanse

Czy młode małżeństwo bez dzieci z zarobkami na poziomie 2.600,00 zł na rękę ma szansę wybudować z państwem dom? Mamy działke 800mkw.

więcej...
CZECH TOP 100 Nagroda KVALITNÍ FIRMA 2010 w Czechach Certifikat ISO TUV Nord Dobra firma 2008 i 2009 w Polsce Drzewo życia ES Dom roku 2011 i 2010 na Słowacji Wspieramy stowarzyszenie Borůvka
blogger rss

ES sp. z o.o., ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 3A, 53-022 Wrocław, Telefon: +48 510 020 623, email: info@espolska.pl